Online poker

Kartová hra, ktorá sa nesie pod honosným názvom POKER, si získala titul najobľúbenejšia. Vyhrávajú len tí najlepší. Pokiaľ ovládate dobré triky a viete blafovať, budete patriť k najlepším členom pokrovej rodiny. 
Poker má tiež svoje pravidlá, ktoré sú striktne dané a nemenné. Naučiť sa hrať poker môžeme prirovnať k ľahkým činnostiam. Poker odporúčame hrať v stávkovej kancelárií Bwin. Bwin ponúka video manuály, vďaka ktorým sa za pár minúť naučíte kompletne všetky pravidlá a dôležité fakty. Video je veľmi príjemné, nudu určite nepocítite, ba naopak, ešte sa aj dobre zabavíte.

Online poker môžeme rozdeliť do viacerých variant.

  • Texas Holdem– patrí medzi najobľúbenejší typ pokru. Holdem hrávajú denne tisíce, ba až milióny náruživých hráčov. Hráčov môže byť maximálne desať, pričom každý hráč dostane 2 karty, samozrejme ich vidí len on sám. Do hry príde na stôl ďalších 5 kariet, tieto karty vidia všetci hráči. Pri Holdeme sú 4 stávkové kolá.
  • Omaha– každý hráč má 4 karty a ďalších 5 kariet je na stole. Výherná kombinácia musí byť vyskladaná z vašich 2 kariet na ruke a tiež 3 na stole. Pri tejto hre máte širokú škálu možností pre rôzne kombinácie.
  • Omaha Hi/Lo– hra sa odohráva na spôsob klasickej Omahy, avšak je tu jeden veľký rozdiel. Bank nevyhráva len najlepšia kombinácia, ale pokiaľ niekto vyskladá najnižšiu kombináciu, bank sa delí na 2 polovičky.
  • Five Card Draw– v slovenčine to znamená 5-kartový poker. Pravidlá sú trocha odlišné od klasického pokru, rozdáva sa, pochopiteľne, 5 kariet každému hráčovi (tieto karty vidí iba hráč, ktorý ich dostal).
  • Seven Card Stud– je svojim princípom odlišný. Každý jeden hráč, ktorý sa zúčastní hry, dostane postupne 7 kariet, pričom tri karty sa rozdajú lícom dole a ostatné 4 naopak, teda lícom hore (karty vidia všetci). Nakoniec finálnu kombináciu môžete vyskladať z akýchkoľvek, resp. ľubovoľných kariet.