Ako tipovať

Pripravili sme si pre vás v pár bodoch hlavné údaje, ako môžete tipovať cez internet. Internet je veľké médium, kde svoje aktivity majú už aj stávkové kancelárie. Tipovanie cez internet sa veľmi rozšírilo vďaka svojim výhodám. Už aj kamenné stávkové kancelárie presunuli svoju pôsobnosť na internetový trh. 
Na internete je mnoho stávkových kancelárií, ale nie každá je aj v slovenskej jazykovej verzii. Azda najznámejšia a najlepšia online stávková spoločnosť je Bwin. Určite je to náš TOP výber. Poďme ale k základným informáciám, ako stávkovať.

  • Vyberte si stávkovú kanceláriu, my odporúčame jednoznačne BWIN.

Registrácia zadarmo v stávkovej kancelárii bwin

  • Následne sa zaregistrujte. Vytvorte si hráčsky účet. Pri registrácii vyplňte všetky dôležité a potrebné údaje. Na stránke stačí kliknúť na políčko Registrácia.
  • Potom po registrácii získate svoje prístupové údaje, ktoré vám prídu na váš e-mail. Prihlásite sa na svoj hráčsky účet.
  • Po prihlásení si dobite účet, aby ste mohli začať tipovať a úspešne sa angažovať. Minimálna suma je väčšinou 10 EUR. Neváhajte a využite aj rôzne bonusy, ktoré vám stávková kancelária, ako je napríklad aj Bwin, ponúka. Účet si môžete dobiť rôznymi spôsobmi, je na vás, ktorý si vyberiete ( platba cez kreditnú kartu, Bwin podporuje aj Sporopay, alebo tiež online platobný systém Moneybookers). Najvyužívanejší je klasický bankový prevod. V jednoduchosti je krása. Netreba sa ničoho zľaknúť, dobitie kreditky je skoro automatické, pri platbe kartou cez iné systémy je to spravidla 2, 3 až 5 pracovných dní.
  • Treba čítať, to je zlaté pravidlo. Predtým, ako sa do niečoho púšťate, si už spravidla prečítajte podmienky. Je to zároveň veľká výhoda, keď viete informácie o rôznych bonusoch či členských výhodách a pod..
  • Už ste nedočkavý na tipovanie či zahratie si rôznych hier, ako je poker? Bwin, ktorý sme tu už viackrát predstavili, ponúka širokú škálu rôznych stávok a aj flash hier či pokru.
  • Čo sa týka samotného tipovania, je to veľmi jednoduché a hlavne rýchle. Vyberte si okruh, resp. šport, v ktorom chcete zapojiť svoj um stávkovania, a jednoducho spravte tiket. Pri vypĺňaní tiketu a rôznych kombinácií jednoducho na konci zadajte sumu, ktorú na svoj tip dávate. Pri stávkovaní cez internet máte obrovské spektrum rôznych výhier a samotného stávkovania rôznych športov, zápasov či hier. Stačí si všetko dobre prezrieť a hneď i zaraz to budete vedieť.
  • Využite všetko, čo je vo váš prospech. Priamo pri podávaní stávky máte na výber, či využijete notifikáciu e-mailom alebo sms o stave vášho tipovania- výhra alebo, bohužiaľ, prehra. Ale pevne veríme, že vaše tipy budú len víťazné, samozrejme, niektoré zápasy sú tak diskutabilné a zároveň nás niektoré môžu doslova šokovať svojím priebehom.
  • Pokiaľ vyhráte, suma sa prevedie na vaše hráčske konto. Máte na výber, buď si peniaze necháte vyplatiť, napríklad bankovým prevodom, alebo ich môžete použiť na ďalšie a ďalšie stávky.